شکلات مترو ( Metro )

ساخت وبلاگ
چکیده : شکلات های برند مترو ( Metro ) از سری محصولات کارخانه بزرگ اولکر ( Ülker ) ترکیه است که در ا... با عنوان : شکلات مترو ( Metro ) بخوانید :

شکلات های برند مترو ( Metro ) از سری محصولات کارخانه بزرگ اولکر ( Ülker ) ترکیه است که در ایران و سایر کشورهای جهان از طرفداران بسیاری برخوردار است .
شکلات کارامل دار مترو ( Metro ) اولکر با روکش کاکائویی و مغز بادام زمینی و فندق یکی از خوشمزه ترین محصولات کارخانه اولکر ترکیه است .
شکلات این محصول از دانه های درخت کاکائو مناطق گرمسیری به دست می آید و کارامل این محصول از ناب ترین و خالص ترین مواد اولیه به دست آمده است .
نتیجه ترکیب طعم و عطر کارامل و شکلات به همراه بادام زمینی ، فندق و شیر ، سبب شده است که این محصول یکی از محبوب ترین محصولات اولکر باشد .
شکلات مترو ( Metro ) به سبب ترکیبات داخلش یک میان وعده بسیار انرژی زا محسوب می شود و برای رفع خستگی و گرسنگی در مدرسه ، خانه ، محل کار و ... بسیار مناسب است .
این شکلات با طعم و مزه بی نظیر خود بیشترین مخاطب در بین سنین مختلف را پیدا کرده است به طوری که از کوچک و بزرگ ، خانم یا آقا عاشق شکلات های مترو ( Metro ) هستند .

نظر برخی مشتریان در مورد شکلات مترو ( Metro ) :
- شکلات های مترو خیلی خوشمزه و عالی و تک هست .
- به نظر من ترکیب فوق العاده شکلات ، کارامل و بیسکوئیت ، شکلات مترو رو خیلی خوشمزه و جذاب کرده . هر کی میخوره عاشقش میشه . شکلات به خوبی تو دهان آب میشه و به دندون نمیچسبه . در کل یه شکلات فوق العاده ست .
- از نظر ظاهری خیلی بسته بندی شیک و با کلاسی داره . برای خرید آدمو جذب میکنه . از نظر خود شکلات هم مزه خوبی داره و در قیاس با سایر برند ها عیب و ایرادی توش نمیبینم .

 

شکلات مترو ( Metro )

محصولات غذایی اولکر ( Ülker )شکلات مترو , شکلات مترو اولکر , اولکر , شکلات کارخانه اولکر , معرفی بهترین شکلات , شکلات انرژی زا , خرید شکلات ترکیه,...
ما را در سایت محصولات غذایی اولکر ( Ülker ) دنبال می کنید

نویسنده : محصولات غذایی اولکر ( Ülker ) بازدید : 21 تاريخ : پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت: 15:17